قیمت وارداتی های سایپا (خودروهای احتمالی)

سایپا (Saipa) خودروساز ایرانی که دومین خودروساز بزرگ کشور است و شرکت های زیرمجموعه ای همچون سایپا دیزل و پارس خودرو را داراست، با توجه به مصوبات جدید وزارت صمت اقدام به واردات تعدادی از خودروهای مدل چانگان کرده است که از طریق بورس کالا به فروش خواهد رسید. در ادامه قیمت و مشخصات مدل هایی از سایپاهای وارداتی که احتمال ورود به بازار ایران را دارند، بررسی می کنیم.

برای آگاهی از جدیدترین اخبار پیرامون محصولات وارداتی سایپا وارد پیج @baharicar شوید.

خرید سایپا های وارداتی و نکات مهم

سایپا مدل های متنوعی در کلاس های خودرویی متنوع تولید کرده است که با توجه به آئین نامه اجرایی واردات خودرو، مدل های محدودی توانایی واردات دارند. البته باید به سوالات زیر هم پاسخ داد:

  • کدام مدل های وارداتی سایپا ارزش خرید خواهند داشت؟
  • هزینه سرویس و نگهداری سالانه هر یک مدل ها چقدر خواهد بود؟
  • بازار دست دوم آن ها چگونه خواهد بود؟
  • جایگزین های هر مدل از سایپاهای وارداتی در این محدوده قیمتی چه خودروهای دیگری میتواند باشد؟

قیمت خودرو

چانگان CS55 پلاس

چانگان سی اس 55 (CS55) در چین با قیمت اولیه حدودا 18 هزار دلار معادل 700 میلیون تومان است که با عوارض گمرکی و… حدود 1.7 میلیارد تومان می تواند در ایران عرضه شود. این ماشین شاسی بلند و توانای چانگان در بازار چین با چندین موتور و سطح امکانات متفاوت عرضه می شود. اما مشخص نیست اگر پای آن به ایران باز شود، کدام نمونه را در این بازار شاهد خواهیم بود.

قیمت CS55 پلاس
چانگان cs55

چانگان سی اس 35 پلاس

چانگان سی اس 35 پلاس (CS35+) در چین با قیمت اولیه حدود 14 هزار دلار معادل حدود 650 میلیون تومان است که با عوارض گمرکی و… حدود 1.4 میلیارد تومان می تواند در ایران عرضه شود. این ماشین کراس آور شهری با طراحی مدرن و جدید، احتمالا در دو یا سه نمونه ی آپشن و امکانات وارد ایران شود.

قیمت سی اس 35 پلاس
چانگان cs35 پلاس

چانگان یونی تی (Uni-T)

چانگان یونی تی (UNI-T) در بازار چین با قیمت اولیه حدودا 17 هزار دلار معادل 700 میلیون تومان است که با عوارض گمرکی و… حدود 1.5 میلیارد تومان می تواند در ایران عرضه شود. این ماشین کراس اوور اسپرت و آینده نگرانه قطعا یکی از خاص ترین ماشین های بازار ایران است که چشم ها را به سمت خودش جلب می کند.

قیمت یونی تی (Uni-T)

چانگان یونی کی (Uni-K)

چانگان یونی کی (UNI-K) در بازار چین با قیمت اولیه حدودا 21 هزار دلار معادل 900 میلیون تومان است که با عوارض گمرکی و… حدود 2 میلیارد تومان می تواند در ایران عرضه شود. این ماشین کراس اوور زیبا و دوست داشتنی قطعا یکی از جوان پسند ترین گزینه های داخل ایران خواهد بود.

قیمت یونی کی (Uni-K)
چانگان یونی کی

زوتی T300 پارس خودرو

زوتی T300 پارس خودرو در چین با قیمت اولیه حدودا 12 هزار دلار معادل 600 میلیون تومان عرضه می شود که با عوارض گمرکی و… حدود 1.5 میلیارد تومان می تواند در ایران عرضه شود. زوتی تی 300 در بازارهای جهانی با چندین موتور و امکانات متنوع عرضه می شود.

قیمت زوتی T300

فرم مشاوره خرید سایپا

فرم زیر را پر کنید. در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت.

خرید خودرو خرید خودرو کارشناسی خودرو اعزام‌کارشناس ماشین چی بخریم چی بخرم؟ مشاوره